Hey Mom, you finally found it.

pacifier that is better for teeth, breastfed baby pacifier, no more nipple confusion, breast like pacifier, mother approved pacifier, soothing baby, help baby fall asleep, mom gets much need rest, help for breastfed moms, latching issues, healthy option

Meeting the biological needs of babies

pacifier that is better for teeth, breastfed baby pacifier, no more nipple confusion, breast like pacifier, mother approved pacifier, soothing baby, help baby fall asleep, mom gets much need rest, help for breastfed moms, latching issues, healthy option

Giving you back your time

pacifier that is better for teeth, breastfed baby pacifier, no more nipple confusion, breast like pacifier, mother approved pacifier, soothing baby, help baby fall asleep, mom gets much need rest, help for breastfed moms, latching issues, healthy option

Dads and caregivers can finally soothe their babies too

Featured collection

  • Gracious Gray 1 Pack
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Majestic Mint 1 Pack
    Regular price
    $12.99
    Sale price
    $12.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gracious Gray 2 Pack
    Regular price
    $23.99
    Sale price
    $23.99
    Regular price
    $25.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Majestic Mint 2 Pack
    Regular price
    $23.99
    Sale price
    $23.99
    Regular price
    $25.98
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Simple Hazel Pacifier Clip
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    $17.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Simple Pearl Pacifier Clip
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    $17.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dusty Rose Pacifier Clip
    Regular price
    $17.00
    Sale price
    $17.00
    Regular price
    $17.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Messy Bun T-Shirt
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    $25.00
    Unit price
    per 
    Sold out
x